Merlin
11.2.2016 10:46
Kampaň: Deník rohatého
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
29.8.2024 07:38 - Babaj
25.Tarash (duben)
Rano udelame malou obhlidku vesnice a pak hned vyrazime za Bavorem Samorostem.
Hledame v blizkych remizkach ale stale se priblizujeme blize do kopcu ktere se zacinaji halit bujarou zeleni a stromstvem.. Narazime na podivna neprirozena znameni povesena po stromech. stromy zacinaji houstnout a Melog vcetne ostatnich zvirat zacinaji byt neklidna... Radeji se ozbrojim.. Postupujem dal a mne zacina doprovazet take ten podivny pocit.. Neco pokrouceneho a nadprirozeneho je citit ve vsem okolo nas.. Netrva pak dlouho a oslovi nas starik s silenym rozevlatym ucesem.. Bavor Samorost.. Je zvene take jaksi pokriveny a Silenost se z jeho oci nam jakoby vysmivala. Slysel jsem o druidim fanatizmu, ale tohle bylo mnohem dale.. nekdo by rekl radikalni fanatismus..I Melogovi o zacina byt velmi neprijemne zvlaste co zacal ovladat nase psi a pak se snazil i o kone.. Rikal tomu propusteni... chtel propustit i nas.. Kdyz jsme se vzepreli a nezbyvalo nez na nej uderit dokud ho mame jeste v dosahu... jakoby na to i cekal jeho oci vzplaly silenstvim a jeho telo doslovne.. divim se ze stromy okolo byly stale na jeho strane.. busili do nas vevtvemi i navzdory ze plameny silence nerozlisovali mezi nama a jimi.. utkat se s nim zde bylo cire silenstvi. Ale ono silenstvi nam i zachranilo zivot.. Bavor pomalu zacal prestavat rozlisovat nepritele od pritele a a dokonce patrne v zachvatu silenosti ochranovat zivot nas i na pomezi smrti polecil naces nas opet zavinul plameny... nasi vlastni psi nas kousali a stromy nas castovali vetvemi a pripadne i vrhali kameny... Mnohe pasaze z tohoto souboje si nevybavuju ale nakonec se nam Samorosta podarilo premoci a ja mu s chladnou hlavou navzdory tichym protestum Meloga stal hlavu...
Dame se dohromady a postupujeme dal.. stromy zacinaji byt cim dal pokroucenejsi a ani zvirata uz nechteji postupovat dal.. nechame je tady a postupujeme s Melogem sami az k polorozpadle chaloupce uprostred male mytiny... v chaoupce nalezame temnou kouli s virici temnotou a i ja citim nesmirnou zlomoc z te koule... Uz jsem pochopil silene mumlani Bavora.. "i vy poznate hlas".. snazime se ji znicit ale neuspesne.. Melog se ji chce dotknout , ze ho vabi... nastesti se mi dari mu to rozmluvit.. nakonec prineseme telo Bavora, vykopeme jamu v chatrci.. do jamy vlozime kouli, zakopeme a Bavora pak s chaloupkou spalime...
Cestou zpet se mi vzpominky na tyhle udalosti vypari z hlavy a ja zmateny najednou koukam jak spinavy a zakrvaveny jedu najednou od lesa,, ikdyz zcela jiste pred chvili jsme jeli do kopcu , tedy do lesa.. Melog si pamatuje vse a vypravi mi zpet vse.. krom cokoliv ohledne koule... jeste jednou chci videt abych uveril misto souboje... a pro jistotu zapisu vse co mi vypravel Melog do deniku... zajedeme na misto souboje a ja mu uverim.. cestou zpet jsem opet zmaten a bez vzpominek na naji vracecku.... Melog si vse pamatuje... Uz se nevracime jedeme neznamoou krajinou zpet az k opevnene visce ktera buji cinosti na hradbach a na nich vlaje cizi zelenozluta vlajka... uz je navecera straze nas s jim naprosto vlastni nabubrelosti nepusti dovnitr.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.060352087020874 secREMOTE_IP: 3.145.90.229